TRYCHOLOGIA
Rejestracja telefoniczna:
608 613 035
Godziny otwarcia:
pon.-pt.: 10:00-18:00
Trychologia
Radiofrekwencja mikroigłowa z elektroporacją
Mezoterapia igłowa skóry głowy
Mezoterapia z użyciem osocza bogatopłytkowego
Badanie skóry głowy
Radiofrekwencja mikroigłowa z elektroporacją

Jedną z najbardziej zaawansowanych technologii w dziedzinie trycholigii stanowi to połączenie, co skutkuje stymulacją mieszków włosowych i przyśpieszeniem procesów metabolicznych w ich obrębie. Fala radiowa emitowana podczas zabiegu reguluje również pracę gruczołów łojowych  i redukuje bakterie beztlenowe. W czasie elektroporacji dodatkowo wprowadzamy aktywny preparat adresowany do konkretnych problemów w obrębie mieszków włosowych.

Kolejnym skutecznym elementem terapii trychologicznych jest peeling kawitacyjny o dużej mocy, który warunkuje bardzo skuteczne a zarazem bezpieczne oczyszczenie skóry głowy. Zapewnia to pobudzenie krążenia okołomieszkowego, odblokowanie mieszków włosowych i usuniecie zbędnych oraz szkodliwych produktów przemiany materii.

Nasze zabiegi mają potwierdzone klinicznie zastosowanie w terapii problemów skóry głowy o różnej etiologii, które przyczyniają się do utraty włosów: łupież suchy, nadmierny łojotok, nieprawidłowa keratynizacja, intensywne rogowacenie, zbyt liczna flora bakteryjna, zaburzenia krążenia krwi i uzupełnianie niedoborów witamin oraz pierwiastków. Aparatura ta w skuteczny sposób wykorzystywana jest w  terapii łysienia androgenowego, telogenowego, anagenowego, jak również łysienia plackowatego.

Mezoterapia igłowa skóry głowy

Zabieg polega na ostrzykiwaniu skóry głowy odpowiednim preparatem. Wstrzykiwane pod skórę specjalnych koktajli zawierających witaminy, aminokwasy i mikroelementy pozwala odnawiać i regenerować słabe oraz cienkie włosy. Koktajle z peptydami działają odżywczo, stymulując je do wzrostu. W efekcie włosy stają się mocniejsze, zregenerowane, grubsze, gęstsze, bardziej nawilżone i lśniące.

Mezoterapia z użyciem osocza bogatopłytkowego

Koncentrat bogatopłytkowy uzyskuje się z własnej krwi pacjenta. Po pobraniu krwi próżniowo do próbówek, zostaje poddana wirowaniu w medycznej wirówce laboratoryjnej. Uzyskane osocze bogatopłytkowe będzie pobudzać cebulki do wytwarzania nowych włosów.

Istnieje możliwość wykonania wcześniej badań laboratoryjnych krwi, aby mieć pewność czy uzyskany koncentrat płytek będzie odpowiednio wartościowy.

Badanie skóry głowy

Badanie skóry głowy, jest bardzo istotnym elementem w celu postawienia prawidłowej diagnozy i podjęcia leczenia. Aby specjalista mógł określić stan hydro-lipidowej warstwy na skórze, nie należy jej myć na około dobę a włosów nie farbować na około miesiąc przed badaniem.

Do dokładnego badania skóry i włosów, stosowany jest specjalny trychoskop. Specjalista bada dany obszar przy zbliżeniu ok. 200x. Badanie to bardzo dobrze sprawdza się w diagnozowaniu problemów ze skórą głowy. Choroby takie jak: łojotok, łupież, łojotokowe zapalenie skóry, łuszczyca, grzybica często nie są w pełni widoczne gołym okiem. Dzięki trychoskopowi, trycholog jest w stanie określić:

  • poziom aktywności mieszków włosowych,
  • intensywność łysienia,
  • odrost włosów.

Prosimy wybrać zabieg z górnej listy.